Вітаємо Тетяну Валько з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

24 листопада 2023 року в разовій спеціалізованій вченій раді з присудження ступеня доктора філософії в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся захист дисертації Тетяни Валько «Формування уявлень про сім’ю у підлітків з інтелектуальними порушеннями» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Світлана Миронова.

Головою разової спеціалізованої вченої ради за спеціальністю 016 Спеціальна освіта була доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Наталія Бахмат.

Опоненти: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» Ірина Дмитрієва; кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Юрій Косенко.

Рецензенти: доктор психологічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Світлана Михальська; доктор педагогічних наук, професор, декан факультету спеціальної освіти, психології та соціальної роботи Кам’янець-подільського національного університету імені Івана Огієнка Тетяна Опалюк.

Вітаємо з успішним захистом дисертації! Бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності!

Відділ наукової роботи