Науково-педагогічні працівники К-ПНУ провели лекцію для педагогів Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв

Науково-педагогічні працівники кафедри загальної та практичної психології К-ПНУ (кандидати психологічних наук, доценти кафедри загальної та практичної психології Оксана Логвіна та Юлія Данчук) прочитали лекцію для педагогів Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв із метою підвищення кваліфікації з питань психологічної освіти.

Тема лекції: «Надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу у період дії воєнного стану».

Спікери розповіли педагогам про техніки подолання стресу, опанування паніки, зниження рівня тривожності, викликаної війною; ознайомили з багатовимірною моделлю подолання стресу та пошуку внутрішньої стабільності «Basic Ph».

Педагоги отримали достатні ресурси для оперативного та високопрофесійного вирішення психологічних завдань.

Кафедра загальної та практичної психології