Опитування для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників з метою їх участі у Програмі ЄС Еразмус+

Католицький університет у Ружомберку (Словаччина) – європейський університет, у якому щороку здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники Університету Огієнка реалізують міжнародну академічну мобільність у межах Програми ЄС Еразмус+.

Задля майбутньої успішної співпраці, а також розширення переліку спеціальностей для академічної мобільності, відділ міжнародних зв’язків проводить опитування серед студентів та викладачів.Якщо Ви володієте англійською мовою на рівні В1 та вище і маєте бажання взяти участь у Програмі ЄС Еразмус+ у формі навчання, стажування або викладання у Католицькому університеті у Ружомберку, будь ласка, заповніть гугл-форму за покликанням:

Дедлайн: 29 грудня 2023 р.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!