Вітаємо Тетяну Ляскович з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії!

21 грудня 2023 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради з присудження ступеня доктора філософії в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся захист дисертації Тетяни Ляскович «Діяльність державних органів із матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил УНР (листопад 1918 – листопад 1920 рр.)» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 032 Історія та археологія.

Науковий керівник – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Олександр Завальнюк.

Головою разової спеціалізованої вченої ради за спеціальністю 032 Історія та археологія був доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Олександр Комарніцький.

Опоненти: доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історичного краєзнавства Львівського національного університету імені Івана Франка Віктор Голубко; доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії Київського університету імені Бориса Грінченка Ігор Срібняк; доктор історичних наук, доцент кафедри історії Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського Владислав Пархоменко.

Рецензент: кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергій Олійник.