Вітаємо Аліну Косовську з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії!

22 грудня 2023 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради з присудження ступеня доктора філософії в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся захист дисертації Аліни Косовської «Формування готовності корекційних педагогів до командної роботи у навчанні дітей з особливими освітніми потребами» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. Науковий керівник – Олена Вержиховська, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.Головою разової спеціалізованої вченої ради за спеціальністю 016 Спеціальна освіта була доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Світлана Миронова.

Опоненти: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичної терапії, реабілітації спеціальної та інклюзивної освіти ДВНЗ «Ужгородський національний університет» Оксана Гаяш; кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Любов Прядко.

Рецензенти: доктор психологічних наук, доцент, завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Світлана Михальська; кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Мар’яна Буйняк.

Вітаємо з успішним захистом дисертації! Бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності!

Відділ наукової роботи