Конференція трудового колективу та засідання вченої ради: підбиття підсумків 2023 р.

28 грудня 2023 року в К-ПНУ відбулись засідання одразу двох колегіальних органів – конференції трудового колективу та вченої ради університету. Зустрічі проходили у змішаному форматі із застосуванням відеозв’язку на платформі Google Meet та в залі засідань К-ПНУ.

На засіданні конференції трудового колективу Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка делегати заслухали звіт ректора К-ПНУ, професора Сергія Копилова щодо виконання умов контракту від 11 червня 2020 р. № ІІ-106, укладеного з Міністерством освіти і науки України, за період з 01 січня 2023 року до 31 грудня 2023 року та цільових показників діяльності колективу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. В умовах дії правового режиму воєнного стану колектив університету продовжив свою роботу: відновлено навчання в аудиторіях, успішно проведена вступна кампанія, виконано державне замовлення з набору здобувачів вищої освіти, виконувалися наукові дослідження, реалізовано участь учасників освітнього процесу у програмах академічного мобільності, забезпечено надання додаткових освітніх послуг, проведено низку заходів щодо забезпечення належного утримання та розвитку матеріально-технічної бази тощо.

Голова профспілкового комітету працівників університету Борис Коваленко презентував для обговорення зміни у складі делегатів конференції трудового колективу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Учасники затвердили Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2024-2026 роки.

Було обрано виборних представників з числа працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка до складу вченої ради Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, вчених рад факультетів.

Також перспективами і планами щодо подальшої діяльності та розвитку К-ПНУ поділилися інші науково-педагогічні працівники університету.

28 грудня відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ.

Розпочав засідання ректор університету Сергій Копилов, який презентував нові наукові праці науково-педагогічних працівників К-ПНУ.

Завідувач, професор кафедри теорії та методик початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор Наталія Бахмат поінформувала про результати моніторингу якості освітніх програм підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями), 016 Спеціальна освіта, 017 Фізична культура і спорт у контексті реалізації вимог Нової української школи.

Про стан забезпечення якості підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами спеціальностей навчально-наукового інституту української філології та журналістики розповів перший проректор Володимир Дубінський.

Присутні затвердили Каталог навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на 2024-2025 навчальний рік; Каталог навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти на 2024-2025 навчальний рік; Каталог  навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти на 2024-2025 навчальний рік (доповідав перший проректор Володимир Дубінський) та ліміти стипендiатiв на ІI семестр 2023-2024 навчального року (доповідав ректор К-ПНУ Сергій Копилов).

За результатами засідань конференції трудового колективу та вченої ради університету було ухвалено відповідні рішення.