Вітаємо Людмилу Сидорук з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії!

28 грудня 2023 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради з присудження ступеня доктора філософії в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся захист дисертації Людмили Сидорук «Формування професійної компетентності майбутніх економістів у процесі вивчення математичних дисциплін у закладах фахової передвищої освіти» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки. Науковий керівник – Наталія Бахмат, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Голова разової спеціалізованої вченої ради за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки – Аркадій Кух, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри фізики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Опоненти: Олександр Кірдан, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та соціально-поведінкових наук Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Владислава Любарець, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності Українського державного університету імені М.П. Драгоманова; Оксана Дубініна, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Рецензент: Олег Панчук, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри фізики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Вітаємо з успішним захистом дисертації! Бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності!