Меморандум про співпрацю кафедри соціальної роботи К-ПНУ з комунальною установою «Гуменецький центр надання соціальних послуг»

03 січня 2024 року кафедра соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка уклала Меморандум про співпрацю з комунальною установою «Гуменецький центр надання соціальних послуг».

Під час зустрічі обговорили деталі щодо подальшої співпраці, зокрема, можливість проходження практики здобувачів вищої освіти спеціальностей 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення, участь представників установи у спільних семінарах на тему соціальної роботи тощо.

Упевнені в результативності подальшого обміну конструктивними рішеннями й набутим досвідом!

Кафедра соціальної роботи