Чергове засідання ректорату К-ПНУ

16 січня відбулося чергове засідання ректорату К-ПНУ.

Зустріч розпочав ректор університету Сергій Копилов, який поінформував членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Присутні обговорили актуальні питання організації освітнього процесу в ІІ семестрі 2023-2024 навчального року (доповідав перший проректор Володимир Дубінський).

Керівник центру інформаційних технологій, голова робочої групи Віта Романюк розповіла про стан та перспективи впровадження електронної системи управління навчанням (Learning Management System) в університеті.

Із станом організації роботи зі сприяння працевлаштуванню випускників університету та забезпечення активного зворотного зв’язку з випускниками університету ознайомив керівник відділу профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету, голова робочої групи Володимир Адамовський.

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.