Екскурсія Музеєм історії К-ПНУ для учнів Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка»

У межах акції Museum Selfie Day 2024 учні Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка» Хмельницької обласної ради відвідали Музей історії К-ПНУ, який є важливим науковим та культурним підрозділом університету.

Екскурсію для відвідувачів провела кандидат історичних наук, доцент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, директор Музею історії К-ПНУ Ірина Паур.

Гості мали змогу доторкнутися до історії, побачити цікаві архівні документи та унікальні експонати й продемонструвати себе, долучившись до акції. Сучасні стенди й експонати відтворюють історію закладу як одного з провідних освітніх, наукових і культурних осередків Західної України.

Ірина Паур, директор Музею історії К-ПНУ

Кам’янець-Подільський ліцей «Славутинка»