Вийшов друком науково-допоміжний біобібліографічний покажчик

Вийшов друком науково-допоміжний біобібліографічний покажчик «Психолого-педагогічні проблеми освіти дітей з ускладненнями процесів розвитку і соціалізації. Наукова школа Віктора СИНЬОВА».

Укладач – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи К-ПНУ Світлана Миронова.

Віктор Синьов – почесний професор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Постать доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України є видатною, а його внесок у розвиток вітчизняної психокорекційної педагогіки заслуговує на детальне вивчення, пропагування як у теорії, так і практиці спеціальної освіти. Потужна наукова школа Віктора Миколайовича, здобутки її членів відіграють вагому роль у розвитку вітчизняної спеціальної та інклюзивної освіти.

У виданні представлені біографічні довідки керівника та членів наукової школи, описане коло їхніх наукових інтересів, подана бібліографія основних наукових праць. Матеріали є цінним джерелом для здобувачів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта під час вивчення історії української спеціальної педагогіки, обрання перспективних напрямів наукових досліджень.

Із покажчиком можна ознайомитись у репозитарії К-ПНУ за покликанням:

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти