У К-ПНУ розроблено нові сертифікатні програми!

Взаємодія з ветеранами, пораненими, військовими, сім’ями військових, дорослими і дітьми з числа ВПО та іншими групами людей, які постраждали внаслідок агресії росії, сьогодні є актуальною для представників багатьох професій.

Якщо ви бажаєте отримати нові компетентності, підтверджені сертифікатом від провідного ЗВО України, фахівці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка готові поділитись теоретичними знаннями і значним практичним досвідом.

Спікери сертифікатних програм – висококваліфіковані визнані експерти і практики, залучені до реалізації низки грантових проєктів, державних і регіональних програм за вказаними напрямами. Для участі в обраній сертифікатній програмі слухачі заповнюють реєстраційну форму, укладають договір про надання платної послуги, здійснюють оплату на офіційний рахунок.

Після успішного проходження сертифікатної програми слухач отримує сертифікат і додаток до нього.

5 лютого 2024 р. – початок реалізації сертифікатних програм.

До 28 січня 2024 р. потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті: https://kpnu.edu.ua/sertyfikatni-prohramy/

Контактна особа:
Вероніка Буторіна