В Університеті Огієнка розроблено унікальні сертифікатні програми!

Якщо ви практичний психолог, соціальний педагог або представник допоміжної професії, яка передбачає взаємодію з ветеранами, пораненими, військовими, сім’ями військових, дорослими і дітьми з числа ВПО та іншими групами людей, які постраждали внаслідок агресії росії, то ця пропозиція саме для вас.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка пропонує отримати нові компетентності в межах унікальних сертифікатних програм та отримати сертифікат від провідного ЗВО України. Наші фахівці готові поділитись теоретичними знаннями і значним практичним досвідом.

Спікери сертифікатних програм – висококваліфіковані визнані експерти і практики, залучені до реалізації низки грантових проєктів, державних і регіональних програм за вказаними напрямами.

Для участі в обраній сертифікатній програмі слухачі заповнюють реєстраційну форму, укладають договір про надання платної послуги, здійснюють оплату на офіційний рахунок.

Після успішного проходження сертифікатної програми слухач отримує сертифікат і додаток до нього.

До 28 січня 2024 р. потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті: https://kpnu.edu.ua/sertyfikatni-prohramy/

Реалізація сертифікатних програм запланована з 5 лютого 2024 р.

Контактна особа:
Вероніка Буторіна