VII Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи»

Запрошуємо взяти участь у роботі VII Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи».

Дати проведення конференції: 20 – 21 лютого 2024 року.

Мета – обмін досвідом науковців-філологів, які займаються дослідженням проблем тексту та дискурсу з використанням основних положень і методик сучасної лінгвістики та літературознавства.

Форма участі – заочна. Ознайомитися з матеріалами конференції можна на вебсторінці у перший день роботи: http://englishcontext.kpnu.edu.ua/ .

Мови конференції: українська, англійська, німецька, польська.

До участі запрошуємо докторів та кандидатів наук, науковців, фахівців різних профілів і напрямів, здобувачів вищої освіти різних рівнів (аспірантів, магістрантів, студентів бакалаврату).

Із умовами участі можна ознайомитися за покликанням.

Кафедра германських мов і зарубіжної літератури