Доцент кафедри соціальної роботи Олена Данилюк – тренер програми «Подолання травми. Техніки зцілення» для людей літнього віку

Кандидат економічних наук, доцент кафедри соціальної роботи Олена Данилюк взяла участь у проведенні тренінгів для людей літнього віку.

«Подолання травми. Техніки зцілення» – це програма психологічної допомоги людям літнього віку, які зазнали впливу воєнних подій в Україні. Олена Іванівна разом із ко-тренеркою Ларисою Сушко провели 10 занять для людей «золотого віку», а це:

• 15 технік зцілення;
  • 18 вправ;
  • 4 методи;
  • 3 гри;
  • 20 годин підготовки;
  • 10 неймовірних учасниць з Краматорська, Сєвєродонецька, Камʼянця-Подільського.

Мета проєкту – ознайомити із практичними методами поетапного навчання людей літнього віку з метою прищеплення їм певних навичок, що допоможуть позбутися психологічних проблем, які виникли внаслідок війни та насилля.

Програма адаптована на основі психологічної програми «Діти та війна: навчання технік зцілення».

Автор адаптації – Ірина Сухова.

Програма діє!!!

Кафедра соціальної роботи