«СТОП насильству»: просвітницький захід з елементами психологічного тренінгу

Психологи соціально-психологічної служби К-ПНУ, кандидати психологічних наук, доценти кафедри загальної та практичної психології Оксана Логвіна і Юлія Данчук провели просвітницький захід з елементами психологічного тренінгу «СТОП насильству».

Мета – формування безпечного середовища, вільного від проявів насильства, своєчасне вявлення та запобігання домашньому насильству.

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи спеціальності 053 Психологія.

Під час зустрічі студенти змогли поділитись власним досвідом й обговорити способи протидії насиллю. Психологи надали корисну інформацію щодо ресурсів і послуг, які доступні для жертв насилля, зокрема це: телефонні гарячі лінії, центри допомоги, онлайнові платформи для підтримки.

Створення комʼюніті, де здобувачі можуть відчувати підтримку та захищеність, відіграє ключову роль в попереджені насилля і його наслідків.

Соціально-психологічна служба К-ПНУ