Продовження співпраці в сфері академічної доброчесності

13 лютого відбулася зустріч із представниками компанії Plagiat.pl, яка пропонує послуги з перевірки наукових робіт на унікальність.

Університет Огієнка представили: проректор з наукової роботи Світлана Миронова; керівник центру інформаційних технологій Віта Романюк;  відповідальна особа за інформаційно-технічне супроводження процедури перевірки матеріалів на базі онлайнового сервісу «Unichek» Ігор Опря.

Представники компанії Plagiat.pl (виконавчий директор з міжнародного ринку Алі Тахмазов; менеджер з розвитку Роксоляна Остапів; менеджер з розвитку Ганна Чудак) поінформували про функціонал академічної антиплагіатної системи StrikePlagiarism.com, організацію перевірок на плагіат, методологію оцінки наукових і студентських робіт на наявність плагіату тощо.

Під час зустрічі учасники обговорили різноманітні аспекти співпраці.

Відділ наукової роботи