Отримайте сертифікат з інфомедійної грамотності і цифрової безпеки

Підвищення інфомедійної грамотності та обізнаності в галузі цифрової безпеки сьогодні є важливим завданням кожного громадянина.

Якщо ви бажаєте отримати нові компетентності, підтверджені сертифікатом від провідного ЗВО України, знана медіатренерка, доцентка кафедри журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка поділиться теоретичними знаннями і значним практичним досвідом за вказаною тематикою.

Обсяг – 90 годин (3 кредити ЄКТС).

Тривалість програми – 2 місяці.

Програма адресована для широкого кола слухачів, які прагнуть до підвищення рівня інфомедійної грамотності й цифрової безпеки.

1. Розвиток розуміння специфіки функціонування інформації в сучасному суспільстві.
  2. Формування навичок аналізу інформаційного простору.
  3. Вивчення потенційних небезпек і ризиків власного інформаційного і цифрового простору.
  4. Формування розуміння цифрового середовища й цифрового сліду.
  5. Ознайомлення з алгоритмами захисту власних цифрових пристроїв і облікових записів.

Спікеркою сертифікатної програми є висококваліфікована медіатренерка, залучена до реалізації низки грантових проєктів, державних і міжнародних програм за вказаним напрямом. Для участі в обраній сертифікатній програмі слухачі заповнюють реєстраційну форму, укладають договір про надання платної послуги, здійснюють оплату на офіційний рахунок.

Після успішного проходження програми слухач отримує сертифікат і додаток до нього.

11 березня 2024 р. – початок реалізації сертифікатних програм.

До 01 березня 2024 р. потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті: https://kpnu.edu.ua/sertyfikatni-prohramy/

Контактна особа:
Вероніка Буторіна