Чергове засідання вченої ради К-ПНУ

29 лютого відбулося чергове засідання вченої ради університету.

Присутні обговорили низку важливих питань, зокрема заступник головного бухгалтера Тетяна Качинська розповіла про затвердження кошторисів та штатного розпису університету на 2024 р.

Під час засідання перший проректор Володимир Дубінський проаналізував успішність здобувачів денної та заочної форм здобуття вищої освіти за результатами зимової екзаменаційної сесії 2023-2024 н. р., результати атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти та основні завдання колективу університету щодо забезпечення якості підготовки фахівців.

Керівник навчально-методичного відділу Наталія Гудима акцентувала увагу на аналізі кадрового та навчально-методичного забезпечення освітніх програм Середня освіта (Музичне мистецтво) спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), Середня освіта (Образотворче мистецтво) спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Завідувач, професор кафедри економіки підприємства, доктор економічних наук, професор Наталія Мазур прозвітувала про комісію з питань академічної доброчесності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка про результати роботи за 2023 рік.

За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень.