«Місцеві державні адміністрації:перспективи функціонування в новій моделі врядування»: гостьова лекція для здобувачів спеціальності 052 Політологія

29 лютого в межах вивчення освітніх компонент  «Державне будівництво та місцеве самоврядування в Україні» й «Теорія і практика державного управління» відбулася гостьова лекція для здобувачів вищої освіти історичного факультету К-ПНУ спеціальності 052 Політологія на тему «Місцеві державні адміністрації: перспективи функціонування в новій моделі врядування».

Спікер – магістр політології, в. о. начальника служби у справах дітей Кам’янець-Подільської державної адміністрації Світлана Оленюк.  Лекцію було проведено в бінарному форматі спільно з кандидатом політичних наук, доцентом, доцентом кафедри політології та філософії Вадимом Маркітантовим.

Нова інформація зацікавила студентів, які відчули важливість і перспективність саморозвитку для майбутньої професії. Здобувачі мали змогу висловити власні думки, а також зробити змістовні висновки.

Такі заходи сприяють належній підготовці до навчальної політологічної практики.

Щиро дякуємо за продуктивну зустріч!

Кафедра політології та філософії