Зустріч щодо перспектив проєктної діяльності за напрямом Жан Моне

04 березня в університеті відбулася інформативна та цікава зустріч науково-педагогічних працівників природничо-економічного факультету з керівником відділу міжнародних зв’язків Тетяною Сторчовою.

Говорили про перспективи проєктної діяльності за напрямом Жан Моне програми Європейського Союзу Еразмус+ як про одне зі стратегічних завдань щодо розвитку міжнародної співпраці сучасного закладу вищої освіти.

Пані Тетяна акцентувала увагу на тому, що участь НПП у міжнародних грантових проєктах, зокрема, за модулем Жан Моне, створює сприятливі умови для апробації передового європейського досвіду в сфері викладацької і  дослідницької діяльності, налагодження успішного діалогу між академічною спільнотою та стейкголдерами, професійного розвитку й підвищення кваліфікації.

Учасники зустрічі отримали змістовну інформацію про пріоритети, цілі та види діяльності (викладання, дослідження, популяризація) у межах напряму, розглянули особливості формування проєктної заявки, обговорили перспективну тематику.

Щиро дякуємо відділу міжнародних зв’язків за ініціативу та натхнення! Разом до успіху і перемоги!

Тетяна Боднарчук,
кандидат економічних наук, доцент,