Презентація міжнародних програм стажувань для майбутніх фахівців туристичної індустрії та сфери гостинності

5 березня в межах укладених договорів про співпрацю щодо організації практики та міжнародного стажування студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи К-ПНУ відбулась онлайнова презентація міжнародних програм стажувань на прийдешній сезон у туристичних операторів і готельних комплексах Туреччини, Греції, Болгарії, Австрії, Словаччини, Кіпру.

Спікер – директор ТзОВ «Тревел Стаді Ворк», кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри міжнародних комунікацій  Ужгородського національного університету Руслана Жовтані.

Здобувачі вищої освіти отримали змістовну інформацію про умови стажування\роботи в туроператорів:  Join Up! Turkey (Summer Tour), Coral Travel (Odeon Tours), Join Up! Greece (Danaos Travel), Tez Tour Греція.

Людмила Матвейчук,
завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,
доктор наук з державного управління, член НСЖУ