Проєктна діяльність на факультеті фізичної культури

Науково-педагогічні працівники факультету фізичної культури зустрілися з керівником відділу міжнародних зв’язків Тетяною Сторчовою щодо можливості розвитку напряму Жан Моне програми Європейського Союзу Еразмус+.

Викладачі факультету разом із фахівцями міжнародного відділу цікаво та змістовно обговорили перспективи нових євроінтеграційних напрямів співпраці, зокрема, застосування інклюзивного підходу в галузі фізичної культури і спорту, який спрямовано на сприяння рівним можливостям і доступу, інклюзії, різноманітності та справедливості в усіх своїх діях. В аудиторії панувала атмосфера щирої зацікавленості, взаємного розуміння.

Упевнені, що ця зустріч дасть поштовх для генерування ідей, пов’язаних з удосконаленням  викладання та дослідженнями у сфері студій Європейського Союзу.

Марина Чистякова,
кандидат наук з фізичного виховання та спорту,
заступник декана з наукової роботи
та міжнародних зв’язків