Лекція-тренінг: «Планування кар’єри: які навички потрібні в сфері HORECA»

На кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи продовжують залучати практиків до освітнього процесу з метою формування практичних навичок майбутніх фахівців туристичної індустрії та сфери гостинності.

06 березня відбувся тренінг: «Планування кар’єри: які навички потрібні в сфері HORECА».

Лектор – керівник відділу навчання (Head of T&D department),  тренер-практик із сервісу Ірина Магалецька.

Студенти дізналися про мережу  готелів Optima Hotels & Resorts та її географію, типову структуру закладу, функції персоналу, hard-skills (жорсткі навички) та soft-skills (гнучкі навички), підбір персоналу та кар’єрні можливості.

Лектор анонсувала набір на місячні курси стажування на керівника готелю, який стартує з 13 березня,  змістовно розкрила весь процес навчання та окреслила перспективи працевлаштування випускників у сфері гостинності.

Людмила Матвейчук,
завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,
доктор наук з державного управління, член НСЖУ