Наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 році

12-13 березня 2024 року в К-ПНУ відбулася наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2023 р.

Науково-педагогічні працівники університету, аспіранти та докторанти, які працювали в 39 підсекціях (9 секціях), виголосили 365 доповідей з актуальних питань.

За результатами конференції буде видано збірник наукових праць «Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка : збірник за підсумками звітної наукової конференції викладачів, докторантів і аспірантів» (Випуск 23).

Відділ наукової роботи