Програма ЄС Еразмус+: підписано нові міжінституційні угоди

Ректор Університету Огієнка Сергій Копилов підписав дві міжінституційні угоди в межах Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність.

Угода з Поморським університетом у Слупську (Республіка Польща) передбачає академічні мобільності у формі викладання для науково-педагогічних працівників та у формі навчання для здобувачів вищої освіти таких спеціальностей: 014 Середня освіта (мова та література (польська), 014 Середня освіта (мова та література (англійська), 014 Середня освіта (мова та література (німецька), 035 Філологія.

В Утенському університеті прикладних наук (Литовська Республіка) мають можливість реалізувати академічну мобільність здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники спеціальностей 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм.

Переглянути угоди можна за покликанням.

Тримаємо міжнародний фронт задля Перемоги!