Студенти К-ПНУ – призери чемпіонату України з комбат Дзю-Дзюцу

9-10 березня в м. Чернівці пройшов чемпіонат України з комбат Дзю-Дзюцу (бойове джиу-джитсу) серед дорослих, юніорів та юнаків у розділах фулл-контакт і самозахист.

У змаганнях, які були відбірковими до чемпіонатів Європи та світу, взяв участь 431 учасник.

Спортсмени збірної команди Хмельницької області здобули 18 медалей (3 перших, 5 других, 10 третіх місць) і третє загальнокомандне місце. Результати здобувачів вищої освіти факультету фізичної культури:

1 місце – Яна Безпалова (FK1-B20z) у розділі фулл-контакт (СК «Архангел»);

2 місце – Антон Марчук (FKS1-B21) у розділі самозахист; 3 місце у розділі фулл-контакт (Хмельницька ДЮСШ «Авангард», СК «Комбат»).

Спортсмени К-ПНУ будуть представляти Україну в складі збірної на чемпіонаті Європи з комбат Дзю-Дзюцу в Іспанії, який відбудеться 17 -19 травня 2024 року. Бажаємо успіхів!

Дякуємо збройним силам України, що дають можливість тренуватись і брати участь у змаганнях!

Факультет фізичної культури