Зустріч науково-педагогічних працівників педагогічного факультету з керівником відділу міжнародних зв’язків Тетяною Сторчовою

07 березня відбулася зустріч керівника відділу міжнародних звʼязків Тетяни Сторчової з науково-педагогічними працівниками педагогічного факультету щодо формування бази проєктних ідей за напрямом Жана Моне.

Учасники окреслили перспективи участі в проєктній діяльності, можливості міжнародної співпраці й імплементації передового європейського досвіду в освітній процес Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У процесі комунікації та інтерактиву зʼявилися нові ідеї, натхнення і мотивація до професійного розвитку, налаштування на успішний результат.

Наталія Мєлєкєсцева,
кандидат філологічних наук, доцент