День відкритих дверей щодня

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка як один з інноваційних освітніх і наукових центрів Поділля та України радо відчиняє перед вами свої двері.

Запрошуємо відвідати День відкритих дверей, який ми проводимо за індивідуальною чи колективною програмою в зручний для вас час. Можливі як офлайнові, так і онлайнові формати спілкування.

Ми цікаво та корисно поспілкуємося щодо вступу 2024, ознайомимо з університетом (ви зможете дізнатися про історію університету, його структуру, наукову діяльність і студентське життя, відвідати навчальні авдиторії та лабораторії, спортзали, бібліотеку, музей університету тощо). Використовуємо індивідуальний підхід (екскурсія факультетом/інститутом, зустріч із деканом/директором та науково-педагогічними працівниками) і забезпечуємо додатковими інформаційними матеріалами.

Із нами ви навчитеся працювати в команді і зможете досягти омріяного успіху, адже наші студенти та випускники докладають максимум зусиль задля розбудови європейського майбутнього України.

Телефонуй за номером:

+380673021783; +380631683284.

Телефони приймальної комісії:

(03849) 3 06 01; (093) 025 10 04; (098) 223 72 87 (viber).

Листування: proforient_dept@kpnu.edu.ua

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та
сприяння працевлаштуванню випускників університету