Збірна команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на ХIX літній Універсіаді України

16-19 березня 2024 року в м. Луцьк проходили фінальні змагання ХIX літньої Універсіади України 2024 року з важкої атлетики.

До збірної команди Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка увійшли 4 спортсмени, які є студентами факультету фізичної культури.

У ваговій категорії до 96 кг срібним призером Універсіади став МСУ з важкої атлетики Євген Присяжний (сума двоборства – 310 кг).

МСУ Дмитро Курдибаха та МСУ Денис Сокол боролись за медалі у ваговій категорії до 109 кг. Дмитро, подолавши 160 кг у ривку та 160 кг у поштовху, зібрав у сумі 320 кг та здобув срібло Універсіади. Денис подолав 121 кг у ривку та 145 кг у поштовху, що забезпечило йому бронзовий щабель п’єдесталу із сумою 266 кг.

У ваговій категорії понад 109 кг представником К-ПНУ був КМСУ Юрій Кожухар, який спромігся вирвати штангу вагою 150 кг та штовхнути 160 кг. Сума двоборства Юрія склала 310 кг та вивела його на срібний щабель п’єдесталу пошани.

У загальнокомандному заліку Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів друге місце.