Партнерська зустріч із координаторами освітніх проєктів Goethe-Institut (Ukraine)

Із 2018 року кафедра німецької мови К-ПНУ за підтримки Goethe-Institut успішно реалізує міжнародний освітній проєкт підготовки сучасного вчителя німецької мови «DLL: Вчити навчати німецької». За цей час понад 50 здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології отримали сертифікати міжнародного зразка.

На зустрічі з координаторами освітнього проєкту «DLL» в Україні Світланою Балашовою та Тетяною Павловою спільно з деканом факультету іноземної філології Аллою Хоптяр, завідувачем кафедри німецької мови Тетяною Калинюк і керівником проєкту в К-ПНУ Ганною Братицею обговорили напрями співпраці, стан та перспективи фаху «Німецька мова як іноземна» в регіоні тощо. Надзвичайно приємно чути позитивні відгуки й отримати високу оцінку спільної роботи!

Кафедра німецької мови