Здобувачі вищої освіти К-ПНУ – переможці Міжнародного двотурового фестивалю-конкурсу мистецтв «Свято Весни 2024»

20-25 березня в м. Берлін (Німеччина) в дистанційному форматі відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв «Свято Весни 2024». Голова оргкомітету Міжнародного проєкту УКРАЇНА-НІМЕЧЧИНА – заслужений професор Karolina Schwender.

У конкурсі взяли участь 742 учасники з Німеччини, Чехії, Словаччини, Молдови, Литви та України, серед яких призові місця посіли здобувачі вищої освіти кафедри музичного мистецтва К-ПНУ:

1 місце – студентка 4 курсу Вікторія Штифлюк, яка представила пісню «Плач Ярославни» (музика Ф. Кучеренка, слова Т. Шевченка; вокально-інструментальний жанр);

1 місце – студентка 2 курсу Богдана Данілова, яка представила пісню «Дякую тобі» (музика І. Федишин на слова П. Половко, номінація – естрадний вокал).

Щиро вітаємо Вікторію та Богдану! Бажаємо подальших успіхів, творчого зростання і натхнення!

Кафедра музичного мистецтва