Чергове засідання вченої ради К-ПНУ

25 квітня відбулось чергове засідання вченої ради університету.

Присутні обговорили низку важливих питань, зокрема стан виконання п. 37 Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 365) науково-педагогічними працівниками кафедри слов’янської філології та загального мовознавства (доповіла керівник навчально-методичного відділу Наталія Гудима).

Завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Бахмат продемонструвала результати роботи кафедри за 2022-2024 рр. й окреслила перспективи розвитку.

Про стан і перспективи визнання результатів освітньої академічної мобільності здобувачів вищої освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка поінформувала керівник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Сторчова.

Проректор з наукової роботи Світлана Миронова проаналізувала стан виконання ухвали вченої ради університету від 29.12.2022 р. (протокол № 13) з питання «Стан комерціалізації і надання платних послуг у сфері наукової та науково-технічної діяльності структурними підрозділами університету».

Під час засідання затвердили орієнтовні обсяги навчального навантаження та норми часу для планування й обліку навчальної роботи науково-педагогічних працівників Університету Огієнка на 2024-2025 навчальний рік (доповідав перший проректор Володимир Дубінський).

Ректор університету Сергій Копилов поінформував про подання на присвоєння вчених звань професора, доцента науково-педагогічним працівникам кафедр університету.

За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень.