Чергове засідання вченої ради К-ПНУ

26 вересня відбулось чергове засідання вченої ради університету.

Присутні обговорили низку важливих питань, зокрема аналіз кадрового та навчально-методичного забезпечення освітніх програм Середня освіта (Біологія та здоров’я людини. Географія) спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (доповідали: проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Геннадій Бесарабчук; директор бібліотеки Людмила Климчук).

Керівник навчального відділу Оксана Чорна проаналізувала успішність здобувачів денної та заочної форм здобуття вищої освіти за результатами літньої екзаменаційної сесії 2023-2024 навчального року, результатів атестації здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти та визначення шляхів удосконалення організації освітньої діяльності, підвищення якості підготовки фахівців в університеті.

Аналіз результатів складання випускниками університету першого (бакалаврського) рівня вищої освіти єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови для вступу на навчання на другому (магістерському) рівні вищої освіти представила завідувач, професор кафедри англійської мови Алла Марчишина. Також вона окреслила основні завдання щодо вдосконалення якості підготовки здобувачів вищої освіти університету з іноземних мов.

Під час зустрічі обговорили й присвоєння вчених звань професора, доцента науково-педагогічним працівникам кафедр університету.

За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень.