Категорія: привітання

Із Міжнародним днем студента!

Дорогі друзі!

Профком студентів, аспірантів та докторантів спільно із студентським сенатом К-ПНУ вітають вас із МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

Це свято молодості, креативності та ініціативності, адже саме ви є рушієм розвитку суспільства, провідниками нових ідей, реалізаторами найсміливіших проєктів.

Для вас сьогодні не існує меж і кордонів, тому впевнено крокуйте до своєї цілі, досягайте нових вершин і втілюйте свої мрії!

Успіхів вам, студенти К-ПНУ!

 Наполегливості у справах, кохання в серцях і здійснення всіх найсміливіших прагнень та сподівань!

Юлія, Штефанко, голова профкому студентів,

аспірантів та докторантів К-ПНУ;

Аліна Власова, спікер студентського сенату

Привітання ректора з Міжнародним днем студента!

Шановне студентство Університету Огієнка!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента! Студентство – це авангард української молоді. Ваші наснага, активність і натхнення мають визначальне значення для розбудови успішної держави. Переконаний, що вміння творчо мислити і віднаходити нові рішення ви спрямовуватимете на утвердження високого статусу студента Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Бажаю вам зберегти енергійність, цілеспрямованість й оптимізм студентської юності. Нехай знання, здобуті в Університеті Огієнка, допоможуть досягти непідкорених вершин. Міцного здоров’я, радості нових відкриттів і перемог!

Із найщирішими вітаннями – ректор університету Сергій Копилов

Всесвітній день науки!

Шановні колеги! У 2001 році на загальній конференції міжнародної організації ЮНЕСКО було прийнято рішення – офіційно заснувати «Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку», який щорічно відзначається 10 листопада.

Вітаємо всіх науковців університету з їх професійним святом, бажаємо подальших творчих досягнень на благо вітчизняної та світової науки. Нехай цього дня Ви дізнаєтеся щось нове, пізнаєте частинку істини, зробите вагомий внесок у свій науковий доробок.

І.М. Конет, проректор із наукової роботи,

доктор фізико-математичних наук, професор,

   заслужений діяч науки і техніки України

Ректорат університету обговорив важливі питання організації освітнього процесу в умовах карантину

15 жовтня 2020 року відбулося чергове засідання ректорату, під час якого ректор університету Сергій Копилов поінформував присутніх про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти. Начальник центру інформаційних технологій Віта Романюк проаналізувала наповнення навчального контенту модульного об’єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища (MOODLE). Також члени ректорату обговорили організацію підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників в університеті у 2020-2021 н.р. та її відповідність Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Читати далі

Привітання з Днем працівника освіти

Шановні освітяни! Дорогі колеги!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

Дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість та високий професіоналізм. Своєю наполегливою працею ви  розбудовуєте сучасну Україну, навчаєте та виховуєте нове покоління, від вас залежить майбутнє нашої держави, рівень освіченості, життєві та моральні пріоритети молоді.

Нехай на благородному шляху Наставника, Вчителя, Педагога вас завжди супроводжують звитяги. Хай щедрою буде до вас доля, оминають життєві негаразди й  випробовування, а ваші серця зігріває людська любов, довіра і розуміння.

Бажаємо вам і вашим родинам здоров’я на довгі літа, щастя, добробуту, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру та злагоди!

З повагою –

Сергій Копилов,  ректор університету,

Борис Коваленко, голова профкому працівників університету

 

Звернення ректора до студентів!

Дорогі студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Сьогодні ми переживаємо непрості часи і нам доводиться адаптуватися до нових реалій. Університет Огієнка розпочав новий навчальний рік за непростих умов. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи щодо планування освітнього процесу, проте завдяки злагодженій роботі колективу наш заклад вищої освіти успішно продовжує працювати в штатному режимі, враховуючи новий досвід провадження освітньої діяльності. Самоорганізація і дисципліна студентів та викладачів дає змогу впевнено реагувати на виклики сьогодення. Щиро радію, що цьогоріч до спільноти нашої альма-матер долучилися завзяті та цілеспрямовані першокурсники і студенти 1 курсу магістратури, які мають змогу розпочати навчання в аудиторіях. Сподіваюсь, ваша креативність і вміння легко й швидко адаптуватися до різних обставин допоможуть здолати всі труднощі. Лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити здобуття якісної вищої освіти, враховуючи новий досвід.

Читати далі

Завідувач кафедри української мови Людмила Марчук Лауреат Всеукраїнського проєкту Успішні керівники в сучасному освітному просторі України 2020

Щиро вітаємо завідувача кафедри української мови, доктора філологічних наук, професора ЛЮДМИЛУ МАРЧУК із отриманням диплома лауреата в номінації “За вагомий внесок у розвиток української освіти” в межах Всеукраїнського проєкту “Успішні керівники в сучасному освітньому просторі України — 2020” (Університет менеджменту НАПН України). Зичимо успіхів і наснаги в професійній та науковій діяльності!

Із Днем Незалежності України

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Щиро вітаємо вас із 29-ою річницею Незалежності України!

День Незалежності України – це важливий день для кожного, хто вважає себе патріотом нашої держави, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за її долю та примножує здобутки відданою працею. Нехай досягнення кожного з нас стануть цеглинками в побудові міцної держави, якою зможуть пишатися нащадки!

Читати далі

Вітаємо з успішним захистом дисертації

Вітаємо Віталія Анатолійовича Іванюка, завідувача кафедри інформатики, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему “Методи та засоби математичного моделювання динамічних процесів в об’єктах із розподіленими параметрами на основі одновимірних інтегральних моделей” (науковий консультант – професор ФЕДОРЧУК В.А.).

Бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності.

Ректорат

Вітаємо з ювілєєм!

Дорогий наш Семене Дмитровичу! Геніальний Митець, Мислитель, Учитель! У Ваш Ювілейний Час хочеться говорити тільки про високе, світле…

Існує притча про те, що Боги, створюючи людей, поділили їх на трудівників, захисників і творців. Місія творців полягала у пізнанні світу і створенні прекрасного і мудрого на Землі.

Читати далі