Категорія: привітання

Вітаємо з ювілєєм!

Дорогий наш Семене Дмитровичу! Геніальний Митець, Мислитель, Учитель! У Ваш Ювілейний Час хочеться говорити тільки про високе, світле…

Існує притча про те, що Боги, створюючи людей, поділили їх на трудівників, захисників і творців. Місія творців полягала у пізнанні світу і створенні прекрасного і мудрого на Землі.

Читати далі

Вітання завідувачу кафедри журналістики з ювілеєм

Вельмишановний Олександре Сергійовичу!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди 60-річчя від Дня народження!

Висловлюємо Вам, високопрофесійному керівнику, знаному науковцю, талановитому організатору, мудрому наставнику, свою велику повагу.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, невичерпної енергії, успішного здійснення задумів, підтримки друзів, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Найвищий професіоналізм, компетентність, багаторічний досвід дали Вам змогу досягти значних професійних успіхів, здобути шану та повагу серед колег і студентства.

Читати далі

Із Днем журналіста! (відео)

Шановні колеги-журналісти!

Вітаємо Вас із професійним святом! Нехай Вам пощастить працювати з фактами, перевірка яких займатиме мінімальну кількість часу. Бажаємо, щоб усі інтерв’юйовані завжди радо погоджувалися на зустріч у зручному для Вас місці і в зазначений Вами час, а експерти, котрі виступатимуть нейтральною стороною, завжди доступно пояснювали обставини ситуації, щоб збалансованість допомагала реально вирішити проблему. Жодних стресів, вранішніх підйомів і постійних затримок. Хай завжди буде обов’язкова обідня перерва з поживним меню, достатня кількість вихідних із комфортними умовами відновлення сил і сприятлива атмосфера для творіння в ім’я справедливості та суспільної краси! Із Днем журналіста!

Відеопривітання від студенів-журналістів

Ірина Хижа, студентка І курсу магістратури факультету української філології та журналістики

Відео – студенти Zh1 – B17 групи факультету української філології та  журналістики

Із Всеукраїнським днем психолога

Сьогодні вітаємо професіоналів, творчих, дружніх, позитивних, душевних і людяних психологів із  професійним святом – Всеукраїнським днем психолога!

Нехай Всесвіт приємно всміхається Вам і подарує стільки любові, щоб її вистачило кожному, хто потребує допомоги. Спокою, терпіння, наснаги, доброго здоров’я, і нехай Ваша праця приносить Вам не тільки професійний досвід, але й задоволення. Щирої віри Вам у те, що світ і людей, які живуть у ньому, можна зробити кращими! Сили Вам, терпіння, мудрості і вершин пізнань!

Читати далі

23 квітня – Всеукраїнський день психолога

Вітаємо психологів із професійним святом!

Психологія – точна та складна наука, в якій таємниць не менше, ніж в алхімії. І стати справжнім майстром у ній може лише відкрита людина, яка щиро вірить у те, що світ і люди, що живуть у ньому, можна зробити кращими! Психологія – одна із наймолодших наук, але завдяки грамотній роботі психолога у світі стає більше щасливих людей, які вірять у свої сили та вміють перемагати свої слабкості.

Читати далі

29 березня – Міжнародний день філолога

29 березня – Міжнародний День філолога. Це свято тих, хто плекає слово, залюблений у літературу, це свято тих, для кого філологія є покликанням і професією.

Шановна філологічна університетська родино, щиро вітаємо Вас із професійним святом! Нехай слова допомагають знаходити правильні відповіді на будь-які запитаня, а в житті панує субстанція добра та радості!

Пресцентр університету

 

Вітаємо ювіляра!

 Цього весняного дня колектив Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка вітає з 70-літнім ювілеєм доктора фізико-математичних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженого працівника народної освіти України, завідувача кафедри математики Теплінського Юрія Володимировича. 

Читати далі

Зі святом весни, дорогі жінки!

Дорогі жінки!

Профком студентів, аспірантів та докторантів щиро вітає Вас зі святом весни, ніжності і кохання!

Жінки це втілення всього найпрекраснішого й найтеплішого в нашому житті, Ваша доброта, ніжність і жіночність завжди сповнюють серця радістю й любов’ю, є запорукою миру і злагоди.

Читати далі