Категорія: привітання

  Звернення ректора до студентів!

  Дорогі студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

  Сьогодні ми переживаємо непрості часи і нам доводиться адаптуватися до нових реалій. Університет Огієнка розпочав новий навчальний рік за непростих умов. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи щодо планування освітнього процесу, проте завдяки злагодженій роботі колективу наш заклад вищої освіти успішно продовжує працювати в штатному режимі, враховуючи новий досвід провадження освітньої діяльності. Самоорганізація і дисципліна студентів та викладачів дає змогу впевнено реагувати на виклики сьогодення. Щиро радію, що цьогоріч до спільноти нашої альма-матер долучилися завзяті та цілеспрямовані першокурсники і студенти 1 курсу магістратури, які мають змогу розпочати навчання в аудиторіях. Сподіваюсь, ваша креативність і вміння легко й швидко адаптуватися до різних обставин допоможуть здолати всі труднощі. Лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити здобуття якісної вищої освіти, враховуючи новий досвід.

  Читати далі

  Завідувач кафедри української мови Людмила Марчук Лауреат Всеукраїнського проєкту Успішні керівники в сучасному освітному просторі України 2020

  Щиро вітаємо завідувача кафедри української мови, доктора філологічних наук, професора ЛЮДМИЛУ МАРЧУК із отриманням диплома лауреата в номінації “За вагомий внесок у розвиток української освіти” в межах Всеукраїнського проєкту “Успішні керівники в сучасному освітньому просторі України — 2020” (Університет менеджменту НАПН України). Зичимо успіхів і наснаги в професійній та науковій діяльності!

  Із Днем Незалежності України

  Шановні викладачі, співробітники та студенти!

  Щиро вітаємо вас із 29-ою річницею Незалежності України!

  День Незалежності України – це важливий день для кожного, хто вважає себе патріотом нашої держави, хто стоїть на захисті українських кордонів, хто вболіває за її долю та примножує здобутки відданою працею. Нехай досягнення кожного з нас стануть цеглинками в побудові міцної держави, якою зможуть пишатися нащадки!

  Читати далі

  Вітаємо з успішним захистом дисертації

  Вітаємо Віталія Анатолійовича Іванюка, завідувача кафедри інформатики, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему “Методи та засоби математичного моделювання динамічних процесів в об’єктах із розподіленими параметрами на основі одновимірних інтегральних моделей” (науковий консультант – професор ФЕДОРЧУК В.А.).

  Бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності.

  Ректорат

  Вітаємо з ювілєєм!

  Дорогий наш Семене Дмитровичу! Геніальний Митець, Мислитель, Учитель! У Ваш Ювілейний Час хочеться говорити тільки про високе, світле…

  Існує притча про те, що Боги, створюючи людей, поділили їх на трудівників, захисників і творців. Місія творців полягала у пізнанні світу і створенні прекрасного і мудрого на Землі.

  Читати далі

  Вітання завідувачу кафедри журналістики з ювілеєм

  Вельмишановний Олександре Сергійовичу!

  Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди 60-річчя від Дня народження!

  Висловлюємо Вам, високопрофесійному керівнику, знаному науковцю, талановитому організатору, мудрому наставнику, свою велику повагу.

  Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, невичерпної енергії, успішного здійснення задумів, підтримки друзів, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

  Найвищий професіоналізм, компетентність, багаторічний досвід дали Вам змогу досягти значних професійних успіхів, здобути шану та повагу серед колег і студентства.

  Читати далі

  Із Днем журналіста! (відео)

  Шановні колеги-журналісти!

  Вітаємо Вас із професійним святом! Нехай Вам пощастить працювати з фактами, перевірка яких займатиме мінімальну кількість часу. Бажаємо, щоб усі інтерв’юйовані завжди радо погоджувалися на зустріч у зручному для Вас місці і в зазначений Вами час, а експерти, котрі виступатимуть нейтральною стороною, завжди доступно пояснювали обставини ситуації, щоб збалансованість допомагала реально вирішити проблему. Жодних стресів, вранішніх підйомів і постійних затримок. Хай завжди буде обов’язкова обідня перерва з поживним меню, достатня кількість вихідних із комфортними умовами відновлення сил і сприятлива атмосфера для творіння в ім’я справедливості та суспільної краси! Із Днем журналіста!

  Відеопривітання від студенів-журналістів

  Ірина Хижа, студентка І курсу магістратури факультету української філології та журналістики

  Відео – студенти Zh1 – B17 групи факультету української філології та  журналістики

  Із Всеукраїнським днем психолога

  Сьогодні вітаємо професіоналів, творчих, дружніх, позитивних, душевних і людяних психологів із  професійним святом – Всеукраїнським днем психолога!

  Нехай Всесвіт приємно всміхається Вам і подарує стільки любові, щоб її вистачило кожному, хто потребує допомоги. Спокою, терпіння, наснаги, доброго здоров’я, і нехай Ваша праця приносить Вам не тільки професійний досвід, але й задоволення. Щирої віри Вам у те, що світ і людей, які живуть у ньому, можна зробити кращими! Сили Вам, терпіння, мудрості і вершин пізнань!

  Читати далі

  23 квітня – Всеукраїнський день психолога

  Вітаємо психологів із професійним святом!

  Психологія – точна та складна наука, в якій таємниць не менше, ніж в алхімії. І стати справжнім майстром у ній може лише відкрита людина, яка щиро вірить у те, що світ і люди, що живуть у ньому, можна зробити кращими! Психологія – одна із наймолодших наук, але завдяки грамотній роботі психолога у світі стає більше щасливих людей, які вірять у свої сили та вміють перемагати свої слабкості.

  Читати далі