Категорія: erasmus+

Як студенти Університету Огієнка навчаються в Польщі

Рік тому я почула про програму подвійного диплома, яка проводиться в межах співпраці між нашим університетом та Інститутом Європейської Культури в місті Гнєзно. Зараз уже минув четвертий місяць мого навчання в магістратурі за напрямом «Європейська комунікація» в першій столиці Польщі. Разом зі мною освіту тут здобувають ще два студенти К-ПНУ: Оля Шірінова (І курс бакалаврату, напрям – проєктування) та Дмитро Бабінський (магістратура, напрям – європейська комунікація). Буду відверта: я анітрохи не пошкодувала, що скористалася такою можливістю.

Читати далі

#ERASMUSDAYS and Pizza – флешмоб у межах Програми ЄС Еразмус+

 

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка долучається до події «Erasmus Days», що присвячена Програмі ЄС Еразмус+ і зреалізовується впродовж трьох днів – з 10 по 12 жовтня 2019 року.

Читати далі

Erasmus+ в Римі: новий конкурс для викладачів відкрито

Відкрито конкурс на подання заявок у рамках програми Erasmus+ (Teaching mobility)  до Університету Sapienza (м. Рим, Італія). До участі у конкурсі  допускаються науково-педагогічні працівники усіх факультетів Університету Огієнка, які володіють англійською мовою рівня intermediate (i.e. Threshold level B1 or Higher of the Common European Framework of Reference for languages).

Конкурсантам необхідно підготувати такі документи:

  • Curriculum Vitae
  • Motivation letter
  • List of publications

Реєстрація учасників конкурсу здійснює за посиланням з обов’язковим використанням корпоративної поштової скриньки kpnu.edu.ua.

Термін подання заявок до 20 вересня 2019 року за посиланням.

Відділ міжнародних звязків