Категорія: Академічна доброчесність

Тиждень академічної доброчесності на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології

З 23 по 27 листопада на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології члени комісії з питань академічної доброчесності К-ПНУ (доцент Оксана Логвіна, голова студентської ради Вікторія Сінкевич), організували «Тиждень академічної доброчесності на К-СПП», який, з огляду на карантинні обмеження, провели онлайн. Мета заходу – популяризація принципів академічної доброчесності, підвищення рівня академічної культури, стимулювання до створення власних ідей в академічній спільноті та інформування про принципи академічної доброчесності в нашому університеті.

Читати далі

Відбулось чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності

18 листопада 2020 року відбулось чергове засідання комісії з питань академічної доброчесності, під час якого було підбито підсумки про проведені заходи з популяризації академічної доброчесності серед учасників освітнього процесу університету впродовж вересня-листопада поточного року. Голова комісії, професор Наталія Мазур повідомила про відкриті бесіди, які проводили члени комісії та науково-педагогічні працівники кафедр зі студентами ОС «бакалавр» і «магістр». Крім того, студентам було продемонстровано презентацію «Академічна доброчесність в інституційній практиці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» і відеоролик «Будь доброчесним. Навчайся гідно та відповідально», який підготували студенти педагогічного факультету.

Читати далі

Участь K-ПНУ в проєкті «Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті» за підтримки Чеської агенції розвитку (Університет імені Масарика)

Наше нове сьогодення в умовах COVID-19 вносить свої трансформації в різні сфери життя. Фахівці галузі освіти кажуть про надзвичайне пришвидшення змін (йдеться про стрибок від двох до семи років), спричинених епохою діджиталізації. Нові горизонти відкриваються й для академічної спільноти Університету Огієнка, адже вперше вдалося великою командою долучитися до міжнародного проєкту, спрямованого на зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті, який реалізує один із провідних університетів Чехії.

Університет імені Масарика вже третій рік поспіль є нашою партнерською інституцією, яка за підтримки Чеської агенції розвитку ділиться надзвичайно потужним досвідом реалізації  важливих освітніх процесів, без яких неможливе становлення якісної системи вищої освіти і в Україні.

Читати далі

Університет Огієнка долучився до відзначення Міжнародного дня академічної доброчесності

21 жовтня  – Міжнародний день академічної доброчесності, до святкування якого цьогоріч уперше долучилась і Україна. З нагоди свята в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулась презентація буклета «Дотримання академічної доброчесності – твоя запорука якісного навчання і професійного розвитку». У буклеті представлена інформація про принципи академічної доброчесності, основні порушення та види відповідальності за вчинення академічної недоброчесності, заходи, спрямовані на реалізацію політики дотримання доброчесності в Університеті Огієнка. Над розробленням буклета працювали члени комісії з питань академічної доброчесності (Мазур Н.А., Дубінський В.А., Штефанко Ю.В., Власова А.А.), к.ф.н. Шевчук З.С.

Читати далі