Розпочинається перша хвиля другого етапу реалізації проєкту English4Ukraine

Університет Огієнка оголошує першу хвилю другого етапу реалізації проєкту English4Ukraine – реєстрацію на платформі для вивчення англійської мови, що реалізується за підтримки програми «Twinning» у межах співпраці з Маріупольським державним університетом.

English4Ukraine – сучасна освітня онлайнова платформа, що базується на британському рішенні Reallyenglish, перевіреному більш ніж двадцятирічним досвідом у сфері мовного навчання. Завдяки підтримці британського благодійного фонду проєкт працює в Україні, відкриваючи студентам, викладачам й іншим зацікавленим категоріям доступ до якісних курсів англійської мови. Навчання можливе як на комп’ютері, так і на смартфоні, а інтерактивні заняття допомагають розвивати ключові мовні навички – усне мовлення, аудіювання, письмо й словниковий запас.

English4Ukraine пропонує 30 навчальних курсів, що охоплюють усі рівні володіння англійською мовою – від початкового A0 до найвищого C2. Програма містить загальну, ділову, академічну й спеціалізовану англійську (ESP), а також курси підготовки до міжнародних іспитів IELTS, TOEIC і TOEFL. Нещодавно платформа поповнилася новим курсом «Military Vocabulary», який відповідає сучасним потребам українських користувачів.

Щоб долучитися до навчання, введіть власний корпоративний e-mail й оберіть курс, який відповідає вашим інтересам і цілям. Зареєструватися можна за спеціальним покликанням (лише для користувачів домену kpnu.edu.ua).

Реєстрація відкрита до 6 березня 2026 року.

Відділ міжнародних звʼязків

Освітня співпраця: здобувачі вищої освіти К-ПНУ ознайомилися з роботою Кам’янець-Подільської спеціальної школи

У межах вивчення ОК «Педагогічні аспекти у практиці фізичної терапії, ерготерапії» доцент кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання К-ПНУ Андрій Заікін і здобувачі вищої освіти академічних груп TR1-B24, TRms1-B25 відвідали Кам’янець-Подільську спеціальну школу Хмельницької обласної ради.

Читати далі

Методичний коворкінг «Професійне занурення»: майбутні вчителі початкової школи в просторі реальної практики

25 лютого 2026 року команда викладачів кафедри теорії та методик початкової освіти і здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяли участь у методичному коворкінгу «Професійне занурення: вектор сучасної початкової школи в баченні майбутнього вчителя» на базі Дунаєвецького ліцею №3.

Читати далі

Єдність у молитві: спільнота Університету Огієнка долучилися до врочистого міжконфесійного молебню за Україну

Сьогодні, 25 лютого, в каплиці Храму Різдва Христового відбувся врочистий міжконфесійний молебень за Україну, який об’єднав духовенство, представників освітньої спільноти й громадськість міста в спільній молитві за мир, єдність і перемогу нашої держави.

Читати далі

Актуальні вакансії

До уваги випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Одним із пріоритетних завдань університету є допомога випускникам у виборі місця роботи для подальшого успішного працевлаштування та кар’єрного зростання.

Служба гуманітарно-виховної роботи, соціально-психологічної підтримки та кар’єри пропонує щотижневу рубрику «Актуальні вакансії».

Читати далі

Мова як код нації: до Міжнародного дня рідної мови в навчально-науковому інституті української філології та журналістики К-ПНУ відбувся пізнавальний квест

23 лютого до Міжнародного дня рідної мови в навчально-науковому інституті української філології та журналістики було організовано пізнавальний мовний квест для здобувачів вищої освіти. Ініціаторами заходу стали студенти старших курсів, які підготували цікаві й творчі випробування.

Читати далі

Мистецтво печворку: майстерка від Наталії й Іллі Лашко в межах проєкту «Sunflower Quilt For Ukraine»

23 лютого 2026 року здобувачі спеціальності «Дошкільна освіта» й науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик дошкільної освіти долучились до участі в Міжнародному мистецько-благодійному проєкті «Печворк перемоги» («Sunflower Quilt For Ukraine»), який є символом єдності, вдячності й надії. Ініціатори залучення до проєкту: Наталія Лашко, відома в Україні й за кордоном майстриня декоративно-прикладного мистецтва в техніці печворку (арт-квілту) та авторської вишивки соломкою, дизайнерка інтер’єру, художниця-педагогиня; Ілля Лашко, дизайнер інтер’єру, художник, асистент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ.

Читати далі

«Москвомовну літературу – на макулатуру»: кафедра англійської мови К-ПНУ організувала благодійну акцію

До четвертої річниці повномасштабного вторгнення московської орди в Україну кафедра англійської мови К-ПНУ ініціювала проведення благодійної акції «Москвомовну літературу – на макулатуру». Акція відбулася під гаслом «Принеси москвомовну книгу – захисти воїна».

Читати далі

Урочистий міжконфесійний молебень за Україну

25 лютого біля каплиці Храму Різдва Христового ПЦУ (на подвір’ї історичного факультету, вул. Татарська, 14) відбудеться врочистий міжконфесійний молебень за Україну.

Початок об 11:00.

Запрошуємо всіх охочих!

Пам’ятаємо. Єднаємося. Перемагаємо

Сьогодні здобувачі вищої освіти й науково-педагогічні працівники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зібралися, щоб вшанувати світлу пам’ять загиблих Захисників і Захисниць України, а також мирних громадян, які стали жертвами збройної агресії російської федерації проти нашої держави.

Читати далі