Місяць: Листопад 2016

  Про красу, реалізм, любов та розвиток. Круглий стіл до Всесвітнього Дня Філософії.

  Розвиток людства, постмодерн, наївний реалізм, довіра до світу та соціопатія  – здається, учасникам круглого стола з теми «Сучасна філософія у практичних питаннях природничого і гуманітарного знання» вдалось охопити найрізноманітніші теми.

  Читати далі

  Міжнародні змагання з кульової стрільби

  24-28 листопада в м. Білосток (Польща) відбулися міжнародні змагання з кульової стрільби, на яких гідно виступили студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Зокрема, Кирил Козюк виборов золоту медаль у вправі ГП-6, Вікторія Сухорукова у вправі ГП-4 та Богдан Кириленко у вправі ПП-3 – срібні медалі, Дмитро Омельяненко посів третє місце у вправі ГП-6. Читати далі

  Зимова феєрія

   

  1-2 грудня 2016 р. на ІІ поверсі Центрального корпусу Університету Огієнка відбудеться Виставка атрибутики зимової обрядовості.

  Організатори:

  • кафедра історії української літератури та компаративістики (завідувач О.А. Рарицький)
  • навчально-наукова лабораторія етнології (завідувач В.В. Щегельський)
  • кафедра української мови (завідувач Л.М. Марчук)
  • навчально-наукова лабораторія діалектологічних досліджень    (завідувач Н.Д. Коваленко)
  • кафедра німецької мови (викладач Т.А. Гавловська)
  • центральний абонемент бібліотеки та відділ зберігання фондів     (директор Л.В. Климчук, завідувач відділу Л.В. Ситник)
  • профком студентів, аспірантів та докторантів (голова М.В. Моштак)

   

   

   

  “Ввімкни світло”. Карапет Баджаксузян. #випускники

  Кіно нашого міста 

  У проекті «Ввімкни світло» – нова історія. Історія, частину якої згодом ви побачите в кінотеатрах.  У Камянці-Подільському до завершення підійшли зйомки повнометражного фільму «Одного разу в місті на камені». Випусник нашого університету Карапет Баджаксузян грає одну з головних ролей. Про складнощі знімального процесу, жарти та небезпеку – розповідає далі.

  Читати далі

  Студентка нашого вишу виборола бронзу на чемпіонаті Європи з кікбоксингу

  З 19 по 27 листопада в місті Лутракі (Греція) відбувся чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO. Збірна України за підсумками змагань посіла 6 командне місце, і вагомий внесок у цей здобуток зробила студентка нашого вишу Жанна Радюк, виборовши бронзову нагороду у ваговій категорії 55 кг.

  Спортклуб

  Вистрілити віршем. Зустріч з українським письменником Василем Горбатюком

  Студенти факультету української філології  та журналістики мають чудову нагоду зустрічіатись із українським письменником, членом Національної спілки письменників України Василем Горбатюком. Він є частим гостем і справжнім другом нашого університету.  Ось і 26 листопада завітав до нас. Ця зустріч була по-справжньому унікальна –  юні письменники та письменниці мали змогу не тільки поділитися з усіма своєю творчістю, а й почути думки та поради гостя.

  Справжня поезія там, де починається образність, –  розповідає Василь Горбатюк. – Дуже важливо знайти саме ті переживання, які розкривають душу людину і проникають у серце читача. Вірш має вистрілити, а не тягнути гуму. Знайти щось своє, обіграти це, передати через образ – ось головна мета поета. А ось проза має свої особливості. Це – деталі. В них основа творів.  Побачити деталь, зрозуміти, відчути – шлях до справжньої творчості.

  Василь Горбатюк розповідав і про свій життєвий шлях. Оповів історію про своє оповідання, яке він переробляв протягом року 15 разів, аби дійсно передати всі переживання і емоції героїв.

  На завершення зустрічі подарував усім присутнім поетичні збірки  та побажав творити.

  Діана Грушанська

  Чемпіонат України з пауерліфтингу

   

  27 листопада в місті Коломиї відбувся чемпіонат України серед учнів ДЮСШ з пауерліфтингу у ваговій категорії до 72 кг. Срібною призеркою змагань стала студентка IV курсу факультету фізичної культури Єва Мак. Читати далі

  Чудові новини з Баку!

  На престижних міжнародних змаганнях з боротьби Golden Grand Prix, які проходять в столиці Азербайджану Баку, українські борчині вибороли 3 нагороди. Одна із них – бронза студентки нашого вишу Тетяни Кіт (в/к 55 кг). Читати далі

  Три роки, які змінили історію

   Минуло вже три роки від дня початку Революцїї гідності. І саме цій події сьогодні присвячений захід, що проводиться студентською громадою в актовій залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

  «Людина починається з добра» – такими словами починається привітання ведучих гостей. Читати далі

  Поле його розросту – наука і освіта. До 65-річчя професора Олександра Завальнюка

  Беззаперечна істина – без науки неможливий розвиток суспільства, як і те, що розріст кожної наукової галузі  в усі часи нерозривно пов’язаний з особистостями науковців.  Саме вони докладають чимало зусиль  для вирішення дослідних завдань, створення умов для підготовки фахівців, визначення нових орієнтирів міждисциплінарного синтезу, забезпечення відповідності якості освіти міжнародним стандартам.  І  з впевненістю можна стверджувати, що усі ці пріоритети притаманні талановитому науковцю, педагогу,  професорові Олександрові Завальнюку, який 28 листопада відзначає своє 65-річчя.

  Читати далі