День: 14.02.2017

Вперше і востаннє: історії закоханих пар К-ПНУ (відео)

 

Вже кілька століть учені не можуть віднайти точне визначення терміна «кохання». Кожен розуміє його по-своєму. Але коли вже йдеться про почуття, то люди просто втрачають розум і кохають, просто кохають одне одного, не шукаючи точних тлумачень чи будь-яких пояснень. Лише одне серце знає те, чого розум осягнути не може.  Читати далі

Акція 5-й Потяг Єднання України “Труханівська Січ”

За ініціативи громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Коло. Медіа” у березні 2017 року планується проведення акції 5-й Потяг Єднання України серед школярів, студентів, волонтерів, громадських активістів та військових. Читати далі

Міжрегіональний суддівський семінар

Вперше в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка спільно з Федерацією баскетболу України та Хмельницькою обласною федерацією баскетболу відбудеться Міжрегіональний суддівський семінар для молодих арбітрів, тренерів ВНЗ, ЗОШ, ДЮСШ, студентів факультету фізичної культури. Головним спікером виступить арбітр міжнародної категорії «FIBA» провідний спеціаліст ФБУ Микола Амбросов.

Захід відбудеться в центральному корпусі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 21 лютого об 11:00 та 22 лютого о 10:00.

Одайник  Валерій Вікторович,

асистент кафедри теорії і методики фізичного виховання

 

Успішний захист дисертації

Вітаємо! Асистента кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання Бутова Руслана Сергійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту. Читати далі

Безпрограшна хода «Фортеці»-К-ПНУ

Відбулись чергові матчі чемпіонату міста з футзалу. В п’ятницю (10 лютого) «Фортеця»-К-ПНУ-2 в запеклій боротьбі переграла команду Авто-Strit (6:5). У свою чергу «Фортеця»-К-ПНУ-1 розгромила команду Vita-Corda з рахунком 17:1.

В суботу «Фортуна» не встояла перед шаленим натиском «Фортеці»-К-ПНУ-2 і програла студентській команді з рахунком 12:4. Підтримали своїх колег і гравці «Фортеці»-К-ПНУ-1, перегравши «Епіцентр» (6:1).

Недільний тур закінчився з такими результатами. «Фортеця»-К-ПНУ-2 зіграла у нічию з командою «Руські фільварки» (1:1) і заслужено закріпилась на третьому місці, маючи в своєму активі 11 очок. Рекорди результативності б’є «Фортеця»-К-ПНУ-1, впевнено перегравши ДЮСШ-2 з рахунком 19:0, і з 15-ма пунктами одноосібно посідає перший рядок турнірної таблиці з різницею м’ячів 56:5.

Спортклуб