День: 27.09.2019

Онлайн-курс “Академічна доброчесність для вчителів”

До уваги викладачів та студентів педагогічних спеціальностей!

Студія онлайн-освіти EdEra запустила безкоштовний онлайн курс “Академічна доброчесність” для вчителів старших класів у рамках Проєкту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP).

Читати далі

Набір на підготовчі курси до ЗНО

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка запрошує учнів 10-11 класів та студентів коледжів на підготовчі курси для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Для запису на курси та додатковою інформацією звертатись за телефонами: (067) 302 17 83, (096) 102 06 41.
E-mail: proforient_dept@kpnu.edu.ua.

Читати далі

Обираємо спікера студентського сенату. #Ареф’єва Анна

30 вересня в університеті відбудуться вибори спікера студентського сенату. Претендентами на цю посаду є Турніцька Мар’яна, студентка І курсу освітнього ступеня “магістр” природничого факультету та Ареф’єва Анна, студентка студентка І курсу освітнього ступеня “магістр” факультету фізичної культури.

Читати далі

Обираємо спікера студентського сенату. #Турніцька Мар’яна

30 вересня в університеті відбудуться вибори спікера студентського сенату. Претендентами на цю посаду є Турніцька Мар’яна, студентка І курсу освітнього ступеня “магістр” природничого факультету та Ареф’єва Анна, студентка  студентка І курсу освітнього ступеня “магістр” факультету фізичної культури.

Швидше, вище, сильніше!

 Щирі посмішки, гучні привітання та атмосфера надзвичайного свята панували вчора у стінах Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, адже 26 вересня 2019 року факультет фізичної культури святкував свій 70-річний ювілей від дня заснування.

Читати далі

70 років славетної історії!

26 вересня 2019 року факультет фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відсвяткував своє сімдесятиріччя.

Читати далі