Вшанування пам’яті героїв

Вшанування пам’яті героїв

Поділитися!

У холодні лютневі дні, певно, кожен українець повернеться в роздумах до подій, які відбулися два роки тому. Переглядаючи фотографії, відеоматеріали, публікації в пресі, присвячені Євромайдану, Небесній Сотні, ми ще раз переконуємось у тому, що в Україні завжди були діти, які поставивши на вівтар своє життя, не давали загинути цілій нації. Революція Гідності «подарувала» нам нових героїв, продовжувати справу яких є обов’язком кожного українця.

19 лютого студенти та викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка долучилися до вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні. Мітинг-реквієм відбувся біля головного корпусу нашого вишу, де знаходиться меморіальна дошка пам’яті Героя України, випускника нашого університету Сергія Бондарчука.

Слова пошани виголосили Анатолій Заводовський, керівник відділу навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, Віктор Притуляк, викладач університету, учасник подій на Майдані, Олександр Марчук, спікер студентського сенату. Учасники мітингу вшанували полеглих героїв хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети.
Фото: Ольга Фортельна