Високий гість у К-ПНУ

+IMG_606231 березня до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка завітав віце-президент НАПН України, академік НАПН України, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки А.М. ГУРЖІЙ.

Під час зустрічі з ректором К-ПНУ імені Івана Огієнка С.А. Копиловим було обговорено імплементацію Закону України «Про вищу освіту», розглянуто інноваційні норми чинного закону, з’ясовано їх значення для здійснення якісної модернізації освітньої галузі.

А.М. Гуржій оглянув експозицію музею історії університету, а також здійснив екскурсію у Старе місто.

Варто зазначити, що такі візити є надзвичайно важливими та корисними для нашого університету, адже саме вони дають можливість розвивати освітній та науковий потенціал навчального закладу.

Прес-служба