Профорієнтаційна робота в Хотинському районі

30 березня 2016 року представники Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, а саме: Лабунець Віктор Миколайович, декан педагогічного факультету, професор кафедри музичного мистецтва; Райхель Аліна Володимирівна, провідний фахівець відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки; Литвинюк Оксана Миколаївна, старший викладач кафедри англійської мови; Чабанов Василь Григорович, асистент кафедри політології та соціології; Татауров Віктор Петрович, асистент кафедри інформатики, відвідали загальноосвітні навчальні заклади Хотинського району (Хотинська ЗОШ I-III ступенів №1, Хотинська ЗОШ I-III ступенів №5, Хотинська гімназія, Зарожанський НВК I-III ступенів, Недобоївський НВК I-III ступенів, Ширівецький НВК I-III ступенів, Клішковецька ЗОШ I-III ступенів, Клішковецька гімназія) з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Представники вишу ознайомили учнів з особливостями вступної кампанії у 2016 році, наголосили на особливостях навчання на факультетах, розповіли про славетну історію університету. Також делегати повідомили про можливість навчання студентів на військовій кафедрі.

Випускникам було роздано довідники абітурієнта – 2016 та рекламну продукцію університету

Наступного тижня плануються поїздки в Борщівський, Красилівський, Теофіпольський та Білогірський райони.

Райхель А.В., провідний фахівець відділу
профорієнтаційної роботи та