Вшанували пам’ять заслуженого тренера України

З 8 по 10 квітня 2016 року в Кам’янці-Подільському відбувся турнір із футболу, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Олександра Петрова. У змаганнях взяли участь чотири команди: «Фортеця» (Кам’янець-Подільський), «КАМ» (Тернопільська область), «Матрікс» (Чернівецька область) та ФК «Дунаївці». Надзвичайно приємно, що в змаганнях взяла участь «Фортеця», яка за підтримки народного депутата Володимира Мельниченка готується до чемпіонату та Кубка Хмельницької області. Востаннє в обласних змаганнях із футболу міська команда грала 2008 року. Гравцями «Фортеці» є студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Турнір проходив за коловою системою, тобто кожна команда зіграла з кожною. Перший день турніру минув із такими результатами: «КАМ» – «Фортеця» 3:1; ФК «Дунаївці» – «Матрікс» 1:1. У другому турі «КАМ» обіграв ФК «Дунаївці» з рахунком 2:1, а «Фортеця» впевнено перемогла «Матрікс» 4:1. У завершальному турі «Матрікс» програв «КАМу» 0:2, а «Фортеця» здобула перемогу над ФК «Дунаївці» 2:0.
За результатами турніру чемпіоном став «КАМ», друге місце посіла «Фортеця», третє – «Матрікс».