Профорієнтаційна робота в Кельменецькому районі

13 квітня 2016 року в рамках проведення профорієнтаційної роботи та з метою налагодження майбутньої співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами Чернівецької області Бесарабчук Геннадій Володимирович, заступник відповідального секретаря приймальної комісії, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання та Райхель Аліна Володимирівна, провідний фахівець відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки відвідали загальноосвітні школи та навчально-виховні комплекси Кельменецького району Чернівецької області (Кельменецький ліцей, Івановецька середня ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лівинецька ЗОШ I-III ступенів, Перковецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад”).

Під час проведених зустрічей з учнями та педагогічними колективами загальноосвітніх навчальних закладів було проінформовано про сучасні особливості вступу до університету, ознайомлено з новими спеціальностями, спеціалізаціями (освітніми програмами), повідомлено про спектр освітніх послуг, які надає Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Особливу увагу під час зустрічей з випускниками шкіл представники делегації звернули на правила прийому до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в 2016 році. Також було описано особливості організації студентського життя: умови проживання у студентських гуртожитках, розташування корпусів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, доступність інфраструктури, необхідної для навчання і проживання студентів.

Представниками університету було роздано інформаційні матеріали: «Довідник абітурієнта-2016», газета «Студентський меридіан», інформаційні листи,  які надають можливість детальніше познайомитись з університетом та обміркувати з батьками вибір майбутньої професії.

Слід зазначити, що багато вчителів відвіданих шкіл є випускниками нашого університету. Під час зустрічей вони з гордістю та вдячністю згадували роки навчання в нашому виші та рекомендували випускникам здійснити свій вибір на користь нашого університету.

Відділ профорієнтаційної роботи та
доуніверситетської підготовки