Театр Наталії Дворницької зібрав овації

19 квітня 2016 року на сцені актового залу університету з великим успіхом відбулася прем’єра спектаклю за мотивами п’єси М. Старицького «За двома зайцями», підготовлена творчим колективом театральної студії факультету іноземної філології. Глядачі із захватом спостерігали талановиту гру акторів, здатність відтворити чудовий народний гумор класичного твору, яскраві костюми, лаконічну сценографію. У вітальному слові до глядачів художній керівник студії доцент Н. Дворницька відзначила: «Зараз перед вами виступатимуть справжні актори. Я з цілковитою відповідальністю вимовляю ці слова, оскільки тільки справжні професіонали так щиро люблять сцену, так самовіддано працюють, намагаючись створити свято краси і добра, свято справжнього мистецтва».

Ми вітаємо талановитий колектив з прем’єрою, бажаємо успіхів та творчої наснаги.

Прес-служба