Всеукраїнський день психолога

Всеукраїнський день психолога

Поділитися!

21 квітня на факультеті корекційної та соціальної педагогіки і психології  викладачі кафедри загальної та практичної психології та студенти спеціальності «Психологія» відсвяткували Всеукраїнський день психолога.

З нагоди свята привітав колектив кафедри та студентів декан факультету Співак В.І., який відзначив професіоналізм викладацького складу кафедри, її науковий потенціал, побажав нових досягнень викладачам і студентам. Багато теплих слів  студенти і викладачі почули від завідувача кафедри, кандидата психологічних наук, доцента Онуфрієвої Ліани Анатоліївни, яка виступила з привітальним словом.

У рамках заходу відбулося нагородження кращих студентів та магістрантів за підсумками науково-дослідницьких робіт у 2015 році; у фойє корпусу факультету розташувалася експозиція плакатів, газет, малюнків «З днем психолога». В рамках акції  «Подаруй частинку серця дітям» студенти  та викладачі організували благодійний збір іграшок, канцелярського приладдя та коштів, які потім передадуть у дитячі будинки та школи-інтернати. Свято пройшло в теплій і невимушеній атмосфері.