Випускники факультету фізичної культури отримали дипломи про вищу освіту

Випускники факультету фізичної культури отримали дипломи про вищу освіту

Поділитися!

 

2 заслужених майстри спорту України, 10 майстрів спорту України міжнародного класу, 21 майстер спорту – і це не повний перелік досягнень випуску 2016 факультету фізичної культури. 8 липня в актовому залі відбулось вручення дипломів студентам найспортивнішого факультету університету Кам’янець-Подільського національного університету Івана Огієнка.

Заікін Андрій Володимирович, заступник декана з навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений тренер України з пауерліфтингу, заслужений працівник фізичної культури і спорту України не просто звернувся до випускників з вітальним словом. Він перерахував їх досягнення, вказав на хороші результати студентів у складі збірних команд університету, області, країни та у міжнародних змаганнях. Так, наголосив, що серед сьогоднішніх випускників – 3 мають ліцензію на 31 літні Олімпійські ігри у Ріо де Женейро та одна випускниця на Олімпійські ігри. Всього студентами університету завойовано 11 олімпійських ліцензій.  Такі результати надихають та мотивують

Та це лише, звісно, перший крок – наголосив Бесарабчук Геннадій Володимирович, заступник декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу. Він розповів про те, які перспективи чекають на випускників, підкреслив переваги їх обраного фаху та… запропонував залишитись. Ознайомив з правилами цьогорічної вступної кампанії та розповів про нові можливості, які з’явились завдяки реформі вищої освіти в Україні.

 

Надихаюче звучало слово Гурмана Леоніда Дмитровича, завідувача кафедри легкої атлетики з методикою викладання. Він нещодавно повернувся з Тбілісі, де відбувався Перший чемпіонат Європи з легкої атлетики і був сповнений гордості за студентів, які показують хороші результати на змаганнях такого рівня.

 

 

Цьогоріч заступники декана і завідувачі кафедр вручили дипломи  179 випускникам, і побажали їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, кар’єрного зростання і високих професійних звершень на благо України.

 

 

Оксана Грушанська