Випуск студентів факультету корекційної та соціальної педагогіки та психології зібрав повний зал

Випуск студентів факультету корекційної та соціальної педагогіки та психології зібрав повний зал

Поділитися!

Довгі мантії, букети квітів, усміхнені батьки та дитячий галас. Факультет корекційної та соціальної педагогіки та психології цілком можна назвати найсімейнішим факультетом. 8 липня о 13:00 в актовому залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка яблуку не було де впасти.

З вітальним словом до випускників звернувся Віталій Співак, декан факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, Ліана Онуфрієва, завідувач кафедри загальної та практичної психології, професор, Наталія Гончарук, старший викладач кафедри загальної та практичної психології, Юрій Сербалюк, старший викладач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, Анатолій Михальський, доцент кафедри психолого-медико-педагогічних основ корекційної роботи, кандидат медичних наук.

Кожен з них висловив сподівання, що всі випускники працюватимуть за фахом та зуміють гармонійно поєднати роботу та сімейне життя.

Привітала випускників і Ольга Афанасьєва, яка отримала вже 3 диплом про вищу освіту, і на цьому зупинятись не збирається.

Випускникам бажали психологічного здоровя, стресостійкості, сімейного щастя та здорових амбіцій.